• Telefon:
  • 504 960 961

Poniedziałek - Piątek ( 9.00 - 17.00 )

Aparaty słuchowe

Współpracuję z największymi producentami aparatów słuchowych Signia,Sivantos, Audio Service. Dokładam jak najlepszych starań, by zawsze zaoferować najlepsze rozwiązania techniczne.
Wybór konkretnego typu aparatu zależy głównie od rodzaju i stopnia niedosłuchu, preferencji pacjenta oraz sprawności manualnej. Brany jest również pod uwagę tryb życia i środowisko w jakim pacjent przebywa.
Moim celem jest satysfakcja pacjenta i dążenie by znów mógł aktywnie uczestniczyć w życiu.

Zapewniam pomoc również osobom, które kupiły aparat słuchowy poza firmą MJB audioprotetyka i z różnych powodów przestały z niego korzystać.
Cierpliwość i doświadczenie w wykonywanym zawodzie sprawia, że jestem w stanie pomóc każdej osobie z niedosłuchem.

Firma MJB audioprotetyka dla swoich klientów oferuje 5 letnią bezpłatną opiekę audioprotetyczną , obejmującą przeglądy techniczne, czyszczenie aparatów ,dezynfekcje wkładek usznych,regulacje aparatów słuchowych, badanie słuchu, konsultacje. Zapewnia też serwis pogwarancyjny.

Aparaty kupione w firmie MJB audioprotetyka posiadają 3 letnią gwarancję.

Wszystkie aparaty słuchowe oferowane przez firmę MJB audioprotetyka objęte są refundacją NFZ.

W firmie MJB audioprotetyka jest możliwość zakupu aparatów słuchowych na raty, które są nieoprocentowane - raty 0%.

Ze względu na sposób zamocowania, wyróżnia się aparaty zauszne, aparaty typu RIC, wewnątrzuszne, wewnątrzkanałowe.

Aparaty zauszne BTE - są najczęściej stosowane. Bardzo łatwe w obsłudze. Aparat umieszczony jest za uchem i dźwiękowodem połączony z częścią douszną. Występują również mniejsze modele, bardzo dyskretne w różnych wersjach kolorystycznych. Zalecane są do wszystkich rodzajów niedosłuchów.

Aparaty typu RIC - zalecane są dla początkujących użytkowników aparatów słuchowych. Dla osób z lekkim do ciężkiego niedosłuchu. Świetna alternatywa dla osób, które cenią sobie dyskrecję, a z różnych powodów nie mogą nosić aparatów wewnątrzusznych. Mały aparat umieszczony jest za uchem a słuchawka całkowicie chowa się wewnątrz kanału słuchowego. Dobra jakość dźwięku i dyskretna forma sprawiają, że są one najbardziej cenione przez użytkowników aparatów słuchowych.

Aparaty wewnątrzuszne ITE, CIC - praktycznie niewidoczne. Wykonywane są na podstawie wycisku z ucha co sprawia ,że są idealnie dopasowane do kanału słuchowego. Dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Są modele całkowicie niewidoczne, umieszczone głęboko w kanale słuchowym. Ze względu na swoje rozmiary proponowany jest osobom sprawnym manualnie.

Aparaty słuchowe

Gdzie nas znaleźć?

Grapa Medica Sp.z o.o
al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna
tel. 22 717 40 03, 22 717 40 01
https://grapamedica.pl/

Linki

Dane firmowe

MJB Audioprotetyka
tel. 504 960 961
nr konta:
19 1140 2004 0000 3802 7655 3613

Bądź na bieżąco,
polub nas na Facebooku